Без категорії

Як вибрати шкіру через інтернет?

Выбор кожи через интернет

Кожна шкура тварини є цінною сировиною, яка використовується для подальшого виготовлення шкіри. Варто враховувати, що кожна тварина має свої індивідуальні фізичні параметри. Відповідно і шкури відрізняються один від одного, маючи різні форми і розміри. У цій статті ми розповімо, яким чином вимірюється шкіра з контуром(нерівним) на виробництві, а також в домашніх умовах.

 

Вимір шкіри в умовах заводських

Процес оцінки розміру шкіри натуральною здійснюється за допомогою спеціального устаткування і інструментів. Закінчивши виміри, шкура отримує штамп, який включає відомості про її площу.

Загальноприйнятою одиницею виміру у всьому світі вважається квадратний фут або скорочено – кв.фут. У нашій країні використовується як фут, так і дециметр(кв.дм). У окремих випадках, це може бути квадратний метр(кв.м).

Методика розрахунку наступна:

  • 1 кв.фут = 9,29 дм2;
  • 1 дм2 = 0,1075 кв.футов;
  • 1 м2 = 100 дм2 = 10,75 кв.футов.

Зверніть увагу, що кожне виробництво має свої штампи. На якійсь шкурі може стояти лише цифра, а на іншій дробова частина може бути не виділена комою.

 

Міряємо шкіру в домашніх умовах

Коли необхідно виміряти матеріал самостійно? У разі, коли знаки на штампі практично не видимі або перед вами знаходиться лише частина шкури. Для здійснення цього процесу ми рекомендуємо використати простий спосіб.

Для цього вам необхідно розкласти матеріал на рівній поверхні. Викладіть прямокутник прямо на шкурі, використовуючи для цього нитки або інші підручні засоби. Важливо, щоб фігура розташувалася так, щоб що виходять за її грані шкіра приблизно прирівнювалася до порожніх просторів, які виявилися усередині геометричного тіла. Для вашого зручність, нитку краще всього закріпити.

Висота і ширина прямокутника обчислюється за допомогою лінійки або ж рулетки. Отримали значення в сантиметрах? Відразу ж переведіть їх в дециметри. Для довідки, 1 дм прирівнюється до 10 см Потім множите довжину на ширину і отримуєте необхідний результат – розмір в дм2.

 

Як придбати шкіру в інтернет-магазині?

  • В першу чергу слід уважно ознайомитися з характеристиками матеріалів, що цікавлять вас, на сайті.
  • Вибрати варіант і відмітити необхідну кількість продукції.
  • Додати товар в “кошик” і заповнити невелику форму для оформлення замовлення.

Схожі записи