Без категорії

Шкіра для обивки меблів, як вибрати?

Шкіра для меблів – це розкішний і благородний матеріал, який має величезну кількість переваг.

Погодьтеся, що шкіряні меблі завжди виглядають дуже гідно і дорого, а також є яскравим акцентом у будь-якому інтер’єрі. Будь це квартира, будинок або офіс – такі вироби вигідно підкреслять високий статус хазяїна.

Вам потрібна якісна шкіра для меблів? Купити натуральну продукцію ви завжди зможете в нашому онлайн-магазині. У цій статті ви зможете знайти відповіді на усі ваші питання і визначитися з вибором. Ми розповімо, яким чином створюється натуральна шкіра для меблів, її види, а також нюанси догляду за матеріалом.

Слід враховувати, що матеріал проходить досить складну обробку, яка включає більше 15 технологічних кроків вироблення шкіри. Все для того, щоб м’які меблі з шкіри вийшли ідеальними і якісними.

Все розпочинається з вибору шкур. Для створення матеріалу використовуються шкури великої рогатої худоби (корови, телята, буйволи). Вони є найбільш оптимальним рішенням, оскільки мають високий рівень міцності і еластичності.

Потім натуральна шкіра для меблів ділиться на 3 шари. Верхній шар найм’якший на дотик, він включає найбільш кращі характеристики і застосовується для створення самих дорогих меблів. Другий шар(спилок) – жорсткіший, використовується для оббивки більше бюджетних, але не менш якісних виробів. Третій же шар – найгрубіший і менш якісніший. Зверніть увагу, що матеріал, отриманий з верхнього шару шкіри, використовується для оббивки елітних меблів, а також різної фурнітури і елементів декору.

Після цього виконується важливий етап – дублення шкіри. Цей процес виконується для того, щоб шкіра для меблів не псувалася і не розкладалася. Матеріал обробляється спеціальними речовинами на основі хрому. Важливо, що така продукція є абсолютно безпечною для людей і тварин. Окрім цього, натуральний матеріал покривається аніліновими барвниками, які захищають шкіру від вигорання.

Варто враховувати, що на поверхні шкіри не можуть бути тріщини, заломи або великі шрами. Проте невеликі прожилки, зморшки і розтяжки мають місце. Вони надають матеріалу особливий шарм, а також індивідуальність і унікальність.

 

Шкіра для меблів: види

Давайте розглянемо детальніше, на які ж типи ділиться натуральний матеріал.

Анілінова шкіра має наступні характеристики і переваги:

  • Цей матеріал – це верхній лицьовий шар шкури, забарвлений аніліновим барвником. Її товщина прирівнюється до 1 мм.
  • Такий вид шкіри зберігає свій природний малюнок, а також є дуже пружним і еластичним. Окрім цього, матеріал дуже приємний на дотик, пропускає повітря і максимально комфортний для будь-якої пори року.
  • Зверніть увагу, що таку шкіру отримати дуже складно. Адже для створення такого матеріалу вибираються шкури без дефектів і ушкоджень. Вони не піддаються шлифовкам, тисненням, а також штучним просоченням. Тому на меблевому ринку анілінова шкіра займає усього 10% від загальної кількості матеріалів.

Існує напіванілінова шкіра. Такий матеріал покривається аніліновими барвниками, а також спеціальним захисним шаром. Виріб зберігає свою м’якість, а також має високий рівень зносостійкості.

Лакована шкіра створюється класичним способом. Шкури просочуються барвником до насичення і покриваються кольоровим лаком. У результаті виходить ідеальний варіант для щоденного використання – міцна і надійна шкіра.

Коригована шкіра. Цей тип матеріалу відрізняється тим, що його лицьову поверхню, яка має дефекти, шліфують. Цей процес здійснюється таким чином. На проблемну ділянку наноситься спеціальна грунтовка, шпаклювання, а потім за допомогою гарячого пресу продавлюється тиснення, яке повторює природний малюнок шкіри. Останній етап – шкіра проходить обробку акриловими просоченнями або емульсіями, що погіршує повітропроникність матеріалу.

Штучна шкіра для меблів або спилок широко використовується для створення офісних виробів. Спилок перетворюють під натуральну шкіру, наносячи на нього штучне поліуретанове або полімерне покриття з тисненням. Результат – оборотна і лицьова поверхня спилка стають дуже схожі на натуральний матеріал. Ідеальне рішення для створення офісних меблів.

 

Поговоримо про догляд.

Доглядати за натуральною шкірою для меблів досить легко, але робити це необхідно регулярно. Так, ви зможете надовго продовжити термін “життя” виробів, а також підтримувати їх в ідеальному стані. Ми приготували для вас невеликі, але корисні і практичні поради:

  • Протирати пил необхідно за допомогою вологої м’якої ганчірочки. Потім круговими рухами слід відполірувати меблі невеликим шматочком натуральної замші. Зверніть увагу, що цей шматочок рекомендується зберігати в окремому чистому місці.
  • Не забувайте обробляти матеріал спеціальним засобом для чищення раз або двічі в рік. Якщо ви пролили будь-яку рідину на шкіру, негайно усуньте її за допомогою серветки. Важливо, щоб волога не встигла впитатися в натуральний матеріал.
  • Варто враховувати, що висока температура, пряма дія сонячних променів може завдати шкоди шкірі.
  • Для догляду за шкіряними меблями не варто використати такі засоби: розчинник, ацетон, а також пральний порошок.

Схожі записи